Hanka

Uvědomuji si rozdílné vnímání života skrze ženu a skrze muže. Myslím, že by obojí mělo být u každého z nás vyvážené. Znamená to žít v rovnováze mezi rozumem a láskou, mezi akcí a meditací, mezi pláčem a radostí, zlostí a láskou. Všechno do života patří, stačí pouze nalézt mezi nimi rovnováhu, objevit ty správné životní vibrace.

Nikomu neradím co má dělat. Vedu každého k tomu, aby každý sám za sebe našel cestu k sobě, našel životní naplnění, spokojenost a lásku, svou rovnováhu.

Jak pracovat se zvukem tibetských a křišťálových mís nás oba naučil Angličan Paul Cartin, který žil delší dobu v Nepálu a v Indii. Během čtyřletého pobytu v Irsku, kde nám předával své zkušenosti, jsem se zamilovala do té deštivé, větrné a smaragdové země. Do Irska.

Mnozí lidé sbírají vědomosti na mnoha seminářích. Já jsem též nějaké absolvovala, hodně mi dal ale život sám a vlastní zkušenosti a prožitky.

Absolvované semináře, školy:

Modrá Alfa, Škola vědomého rodičovství, Baby masáže, Sportovní masáže, Aromaterapie, Ezoterní škola Energie krajiny, Reflexní terapie, Psychosociální výcvik, Mistr Reiky, UJAK Andragogika a škola života :o))

 

Moje motto: „V našem životě je kolem nás mnoho vibrací, obklopujme se těmi, které nám umožní žít v harmonii a lásce.“

 

S láskou, Hanka