O životních vibracích

Proč název Životní vibrace? Žijeme ve světě zvuků a vibrací. Zvuky mohou být příjemné, jiné nepříjemné, hrubé. Dokážou člověka harmonizovat nebo mohou škodit. V mnoha případech nejsme schopni zvuky a vibrace slyšet. Přesto všechno vnímáme, ať už sluchem, či jinými smysly, případně celým tělem.

Naše společná práce je zaměřena na harmonizaci těla a duše pomocí harmonických, přírodně čistých zvuků a vibrací. V případě, že vám chceme poskytovat harmonické vibrace prostřednictvím tibetských, křišťálových mís a gongů, myslíme si, že k tomu patří i vyváženost mužského s ženského principu. Proto pracujeme především společně.

Chceme poskytovat lidem podporu na jejich životní cestě k rovnováze a harmonii. Našim cílem je pomoci lidem nalézt jejich životní vibrace a hlavně sebe, případně jít kousek cesty s nimi.

Pořádáme koncerty, skupinové i individuální rezonanční terapie, zvukové lázně, semináře pro děti, dospělé i seniory.

 

Naše motto: „Život je vibrace a vibrace je život. Pokud se vyladíme na vibrace života, životní vibrace, dostaneme se ke své přirozenosti. Uvolní se tak všechny bloky a rezistence a objevíme sílu bytí.“